- -12,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Измерване на кръвно налягане |
|
| Culoare | Alb, Gri |
| Tip functionare | Electronic |
| Functii | Istorie utilizare, Frânare automată |
| Zona corporala | Mâini |
| Tip utilizare | Intern |
| Tip alimentare | Bateriile |
| Numar maxim masuratori | 198 |
| Interval de masurare sistolica | 60 - 250 mmHG |
| Interval de masurare diastolica | 35 - 190 mmHg |
| Inaltime | 5.6 cm |
| Latime | 12 cm |
| Lungime | 9.6 cm |
| Garanție | 24 luni |