- -28,12 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кафемашини |
|
| Материал корпус | Стомана |
| Цвят | Крем |
| Мощност | 1000 W |
| Функции | Индикатор за нивото на водата, Противокапкова система, Автоматично изключване, Индикаторна светлина, Запазване на топлината, Нагряваща поставка на контейнера, Миещ се филтър |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен, Механичен |
| Използване за | Кафе |
| Материал контейнер | Стъкло |
| Брой чаши | 10 |
| Височина | 33.3 cm |
| Ширина | 19.2 cm |
| Тегло | 2 Kg |
| Капацитет на контейнера | 1.25 l |