- -28,12 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кафемашини |
|
| Υλικό στέγασης | Ατσάλι |
| Χρώμα | Κρέμα |
| Εξουσία | 1000 W |
| Λειτουργίες | Ένδειξη στάθμης νερού, Σύστημα κατά των διαρροών, Αυτόματη απενεργοποίηση, Λυχνία ένδειξης, Διατήρηση θερμότητας, Θέρμανση δοχείου, Φίλτρο που πλένεται |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός, Μηχανικός |
| Χρησιμοποιήστε για | Καφές |
| Υλικό εμπορευματοκιβωτίων | Γυαλί |
| Αριθμός φλυτζανιών | 10 |
| Υψος | 33.3 cm |
| Πλάτος | 19.2 cm |
| Βάρος | 2 Kg |
| Χωρητικότητα κοντέινερ | 1.25 l |