- -28,12 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кафемашини |
|
| Material carcasa | Oţel |
| Culoare | Cremă |
| Putere | 1000 W |
| Functii | Indicatorul nivelului apei, Un anti-anti-anti-, Oprirea automată, Indicator luminos, Conservarea căldurii, Încălzirea unui suport pentru containere, Filtru de spălare |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Mecanic, Mecanic |
| Destinat pentru | Cafea |
| Material recipient | Sticlă |
| Numar de cesti | 10 |
| Inaltime | 33.3 cm |
| Latime | 19.2 cm |
| Greutate | 2 Kg |
| Capacitate recipient | 1.25 l |