- -4,09 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кафемашини |
|
| Материал корпус | Пластмаса, ABS |
| Цвят | Черен |
| Мощност | 500 W |
| Функции | Индикатор за нивото на водата, Автоматично изключване, Индикаторна светлина, Крачета против приплъзване, Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Захранване | Мляно |
| Използване за | Кафе |
| Материал контейнер | Пластмаса |
| Брой чаши | 2 |
| Височина | 23 cm, 23 cm |
| Ширина | 43.8 cm, 43.8 cm |
| Дължина | 52.2 cm, 52.2 cm |
| Капацитет на контейнера | 0.6 l |