- -4,09 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кафемашини |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, ABS |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 500 W |
| Λειτουργίες | Ένδειξη στάθμης νερού, Αυτόματη απενεργοποίηση, Λυχνία ένδειξης, Αντιολισθητικά πόδια, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο |
| Χρησιμοποιήστε για | Καφές |
| Υλικό εμπορευματοκιβωτίων | Πλαστικό |
| Αριθμός φλυτζανιών | 2 |
| Υψος | 23 cm, 23 cm |
| Πλάτος | 43.8 cm, 43.8 cm |
| Μήκος | 52.2 cm, 52.2 cm |
| Χωρητικότητα κοντέινερ | 0.6 l |