- -4,09 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кафемашини |
|
| Material carcasa | Plastic, ABS |
| Culoare | Negru |
| Putere | 500 W |
| Functii | Indicatorul nivelului apei, Oprirea automată, Indicator luminos, Picioare anti-alunecare, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip alimentare | Tocmai |
| Destinat pentru | Cafea |
| Material recipient | Plastic |
| Numar de cesti | 2 |
| Inaltime | 23 cm, 23 cm |
| Latime | 43.8 cm, 43.8 cm |
| Lungime | 52.2 cm, 52.2 cm |
| Capacitate recipient | 0.6 l |