- -20,41 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кафемашини |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Мощност | 1000 W |
| Функции | Индикатор за нивото на водата, Автоматично изключване, Части подходящи за съдомиялна |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Захранване | Мляно |
| Използване за | Кафе |
| Материал контейнер | Стъкло |
| Брой чаши | 15 |
| Височина | 33 cm |
| Ширина | 24 cm |
| Дължина | 21 cm |
| Дължина на кабела | 0.85 м |
| Тегло | 1.42 Kg |
| Капацитет на контейнера | 1.2 l |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |