- -20,41 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кафемашини |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Putere | 1000 W |
| Functii | Indicatorul nivelului apei, Oprirea automată, Părți potrivite pentru mașină de spălat vase |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip alimentare | Tocmai |
| Destinat pentru | Cafea |
| Material recipient | Sticlă |
| Numar de cesti | 15 |
| Inaltime | 33 cm |
| Latime | 24 cm |
| Lungime | 21 cm |
| Lungime cablu | 0.85 м |
| Greutate | 1.42 Kg |
| Capacitate recipient | 1.2 l |
| Culoare | Negru |
| Garanție | 24 luni |