- -20,41 €
- Χωρίς απόθεμα

- Ισχύς: 1000W
- Χωρητικότητα 1,2 λίτρων για (2 έως 15 φλιτζάνια)
- Κατάλληλο για αλεσμένο καφέ
- Χρόνος παρασκευής για μία κανάτα: 10 λεπτά
- Διαστάσεις προϊόντος (ΜxΒxΥ): 24 x 21 x 33 cm.
- Μήκος καλωδίου: 0,85M
- Εύκολος καθαρισμός και συντήρηση: εξαρτήματα που πλένονται στο πλυντήριο πιάτων, αφαιρούμενη βάση φίλτρου
- Aroma Twister
- Διακόπτης ενεργοποίησης LED όταν ανάβει η καφετιέρα
- Λειτουργία κατά της στάλαξης
- Αυτόματο κλείσιμο
- Υλικό κατασκευής δοχείου νερού: πλαστικό
- Γυάλινη κανάτα
- Υλικό κύριου σώματος: Ανοξείδωτο ατσάλι και πλαστικό
- Ένδειξη στάθμης νερού
- Βάρος: 1,42 Kg
- Μαύρο χρώμα
- Εγγύηση: 24 Μήνες
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Ισχύς: 1000W
- Χωρητικότητα 1,2 λίτρων για (2 έως 15 φλιτζάνια)
- Κατάλληλο για αλεσμένο καφέ
- Χρόνος παρασκευής για μία κανάτα: 10 λεπτά
- Διαστάσεις προϊόντος (ΜxΒxΥ): 24 x 21 x 33 cm.
- Μήκος καλωδίου: 0,85M
- Εύκολος καθαρισμός και συντήρηση: εξαρτήματα που πλένονται στο πλυντήριο πιάτων, αφαιρούμενη βάση φίλτρου
- Aroma Twister
- Διακόπτης ενεργοποίησης LED όταν ανάβει η καφετιέρα
- Λειτουργία κατά της στάλαξης
- Αυτόματο κλείσιμο
- Υλικό κατασκευής δοχείου νερού: πλαστικό
- Γυάλινη κανάτα
- Υλικό κύριου σώματος: Ανοξείδωτο ατσάλι και πλαστικό
- Ένδειξη στάθμης νερού
- Βάρος: 1,42 Kg
- Μαύρο χρώμα
- Εγγύηση: 24 Μήνες
Χαρακτηριστικά
Кафемашини |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 1000 W |
| Λειτουργίες | Ένδειξη στάθμης νερού, Αυτόματη απενεργοποίηση, Ανταλλακτικά που πλένονται στο πλυντήριο πιάτων |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο |
| Χρησιμοποιήστε για | Καφές |
| Υλικό εμπορευματοκιβωτίων | Γυαλί |
| Αριθμός φλυτζανιών | 15 |
| Υψος | 33 cm |
| Πλάτος | 24 cm |
| Μήκος | 21 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0.85 м |
| Βάρος | 1.42 Kg |
| Χωρητικότητα κοντέινερ | 1.2 l |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εγγύηση | 24 μήνες |