- -30,68 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кафемашини |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Съдържание пакет | 1 x Кафемашина |
| Мощност | 1800 W |
| Функции | Противокапкова система, Автоматично изключване, Подвижен, миещ се филтър, Защита против прегряване, Части подходящи за съдомиялна |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Захранване | Мляно |
| Използване за | Кафе |
| Материал контейнер | Стъкло |
| Брой чаши | 15 |
| Височина | 41 cm |
| Ширина | 19.6 cm |
| Дължина | 23.8 cm |
| Капацитет на контейнера | 1.25 l |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |