- -30,68 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кафемашини |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Καφετιέρα |
| Εξουσία | 1800 W |
| Λειτουργίες | Σύστημα κατά των διαρροών, Αυτόματη απενεργοποίηση, Подвижен, миещ се филтър, Προστασία από υπερθέρμανση, Ανταλλακτικά που πλένονται στο πλυντήριο πιάτων |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο |
| Χρησιμοποιήστε για | Καφές |
| Υλικό εμπορευματοκιβωτίων | Γυαλί |
| Αριθμός φλυτζανιών | 15 |
| Υψος | 41 cm |
| Πλάτος | 19.6 cm |
| Μήκος | 23.8 cm |
| Χωρητικότητα κοντέινερ | 1.25 l |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |