- -30,68 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кафемашини |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Continut pachet | 1 x Espressor |
| Putere | 1800 W |
| Functii | Un anti-anti-anti-, Oprirea automată, Filtru de spălat, detașabil, Protecție împotriva supraîncălzirii, Părți potrivite pentru mașină de spălat vase |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip alimentare | Tocmai |
| Destinat pentru | Cafea |
| Material recipient | Sticlă |
| Numar de cesti | 15 |
| Inaltime | 41 cm |
| Latime | 19.6 cm |
| Lungime | 23.8 cm |
| Capacitate recipient | 1.25 l |
| Culoare | Alb |
| Garanție | 24 luni |