- -15,34 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кафемашини |
|
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Инокс/Черен |
| Съдържание пакет | 1 x Кафемашина |
| Мощност | 1150 W |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Използване за | Кафе |
| Височина | 33.5 cm |
| Ширина | 36.5 cm |
| Дължина | 18.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |