- -15,34 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кафемашини |
|
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Inox/Μαύρο |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Καφετιέρα |
| Εξουσία | 1150 W |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Χρησιμοποιήστε για | Καφές |
| Υψος | 33.5 cm |
| Πλάτος | 36.5 cm |
| Μήκος | 18.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |