- -15,34 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кафемашини |
|
| Material carcasa | Inox |
| Culoare | Inox / negru |
| Continut pachet | 1 x Espressor |
| Putere | 1150 W |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Destinat pentru | Cafea |
| Inaltime | 33.5 cm |
| Latime | 36.5 cm |
| Lungime | 18.5 cm |
| Garanție | 24 luni |