- -51,13 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кафемашини |
|
| Тип дисплей | LCD |
| Цвят | Черен/Сребрист |
| Мощност | 1000 W |
| Функции | Крачета против приплъзване, Запазване на топлината |
| Употреба | Домашна |
| Захранване | Мляно, На зърна |
| Използване за | Кафе |
| Брой чаши | 10 |
| Височина | 43.51 cm |
| Ширина | 22.5 cm |
| Дължина | 26.01 cm |
| Капацитет на контейнера | 1.35 l |
| Гаранция | 24 месеца |