- -51,13 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кафемашини |
|
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Χρώμα | Μαύρο/ ασημί |
| Εξουσία | 1000 W |
| Λειτουργίες | Αντιολισθητικά πόδια, Διατήρηση θερμότητας |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο, Κόκκοι |
| Χρησιμοποιήστε για | Καφές |
| Αριθμός φλυτζανιών | 10 |
| Υψος | 43.51 cm |
| Πλάτος | 22.5 cm |
| Μήκος | 26.01 cm |
| Χωρητικότητα κοντέινερ | 1.35 l |
| Εγγύηση | 24 месеца |