- -51,13 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кафемашини |
|
| Tip display | LCD |
| Culoare | Negru argintiu |
| Putere | 1000 W |
| Functii | Picioare anti-alunecare, Conservarea căldurii |
| Utilizare | Intern |
| Tip alimentare | Tocmai, Cereale |
| Destinat pentru | Cafea |
| Numar de cesti | 10 |
| Inaltime | 43.51 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 26.01 cm |
| Capacitate recipient | 1.35 l |
| Garanție | 24 месеца |