- -25,56 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кафемашини |
|
| Тип дисплей | LCD |
| Материал корпус | Пластмаса, Инокс, Алуминий |
| Цвят | Черен/Инокс |
| Съдържание пакет | 1 x Кафемашина |
| Функции | Индикатор за нивото на водата, Противокапкова система, Запазване на топлината, Нагряваща поставка на контейнера, Таймер, Мелачка, Програмируем, Смилане, Система за сигурност |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Захранване | Мляно, На зърна |
| Използване за | Кафе |
| Материал контейнер | Стъкло |
| Брой чаши | 12 |
| Височина | 22 cm |
| Ширина | 36.6 cm |
| Дължина | 31.6 cm |
| Капацитет на контейнера | 1.5 l |
| Гаранция | 24 месеца |