- -25,56 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кафемашини |
|
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Inox, Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Μαύρο/Inox |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Καφετιέρα |
| Λειτουργίες | Ένδειξη στάθμης νερού, Σύστημα κατά των διαρροών, Διατήρηση θερμότητας, Θέρμανση δοχείου, Χρονοδιακόπτης, Μύλος, Προγραμματιζόμενος, Άλεσμα, Σύστημα ασφαλείας |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο, Κόκκοι |
| Χρησιμοποιήστε για | Καφές |
| Υλικό εμπορευματοκιβωτίων | Γυαλί |
| Αριθμός φλυτζανιών | 12 |
| Υψος | 22 cm |
| Πλάτος | 36.6 cm |
| Μήκος | 31.6 cm |
| Χωρητικότητα κοντέινερ | 1.5 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |