- -25,56 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кафемашини |
|
| Tip display | LCD |
| Material carcasa | Plastic, Inox, Aluminiu |
| Culoare | Negru / Inox |
| Continut pachet | 1 x Espressor |
| Functii | Indicatorul nivelului apei, Un anti-anti-anti-, Conservarea căldurii, Încălzirea unui suport pentru containere, Temporizator, Pisa, Programabilă, Pisa, Sistem de securitate |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tip alimentare | Tocmai, Cereale |
| Destinat pentru | Cafea |
| Material recipient | Sticlă |
| Numar de cesti | 12 |
| Inaltime | 22 cm |
| Latime | 36.6 cm |
| Lungime | 31.6 cm |
| Capacitate recipient | 1.5 l |
| Garanție | 24 luni |