- -6,65 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кафемелачки |
|
| Цвят | Кафяв |
| Съдържание пакет | 1 x Кафемелачка |
| Мощност | 0 W |
| Употреба | Домашна |
| Материал остриета | Керамика |
| Капацитет | 100 g |
| Височина | 16 cm |
| Ширина | 9 cm |
| Color | Кафяв |