- -6,65 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кафемелачки |
|
| Culoare | Maro |
| Continut pachet | 1 x Rasnita cafea |
| Putere | 0 W |
| Utilizare | Intern |
| Material lame | Ceramică |
| Capacitate | 100 g |
| Inaltime | 16 cm |
| Latime | 9 cm |
| Culoare | Maro |