
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кафемелачки |
|
| Материал корпус | Пластмаса, Стомана |
| Цвят | Черен |
| Мощност | 0 W |
| Употреба | Домашна |
| Материал остриета | Неръждаема стомана |
| Капацитет | 20 g |
| Височина | 14.3 cm |
| Ширина | 6.7 cm |
| Дълбочина | 5.3 cm |