(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кафемелачки |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Ατσάλι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 0 W |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Υλικό λεπίδας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χωρητικότητα | 20 g |
| Υψος | 14.3 cm |
| Πλάτος | 6.7 cm |
| Βάθος | 5.3 cm |