
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кафемелачки |
|
| Material carcasa | Plastic, Oţel |
| Culoare | Negru |
| Putere | 0 W |
| Utilizare | Intern |
| Material lame | Oțel inoxidabil |
| Capacitate | 20 g |
| Inaltime | 14.3 cm |
| Latime | 6.7 cm |
| Adancime | 5.3 cm |