
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кафемелачки |
|
| Цвят | Черен |
| Мощност | 200 W |
| Употреба | Домашна |
| Материал остриета | Неръждаема стомана |
| Капацитет | 200 g |
| Височина | 28 cm |
| Ширина | 12.5 cm |
| Тегло | 1.49 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |