
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кафемелачки |
|
| Culoare | Negru |
| Putere | 200 W |
| Utilizare | Intern |
| Material lame | Oțel inoxidabil |
| Capacitate | 200 g |
| Inaltime | 28 cm |
| Latime | 12.5 cm |
| Greutate | 1.49 Kg |
| Garanție | 24 месеца |