
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кафемелачки |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 200 W |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Υλικό λεπίδας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χωρητικότητα | 200 g |
| Υψος | 28 cm |
| Πλάτος | 12.5 cm |
| Βάρος | 1.49 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |