- -6,65 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кафеварки за котлон |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Алуминий |
| Капацитет | 0.45 l |
| Източник на топлина | Електрически, Газ, Стъклокерамика, Халоген, Индукция |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка |
| Брой чашки | 9 |
| Височина | 21.4 cm |
| Ширина | 18.9 cm |
| Дължина | 10.8 cm |