- -6,65 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кафеварки за котлон |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Aluminiu |
| Capacitate | 0.45 l |
| Sursa de caldura | Electric, Gaz, Ceramica din sticla, Halogen, Inducţie |
| Instructiuni de folosire | Spălătorie de mână |
| Numărul de cupe | 9 |
| Înălţime | 21.4 cm |
| Lăţime | 18.9 cm |
| Lungime | 10.8 cm |