- -6,65 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кафеварки за котлон |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χωρητικότητα | 0.45 l |
| Πηγή θερμότητας | Ηλεκτρικός, Αέριο, Γυαλοκεραμικό, Αλογόνο, Επαγωγή |
| Οδηγίες χρήσης | Πλύσιμο στο χέρι |
| Αριθμός φλυτζανιών | 9 |
| Υψος | 21.4 cm |
| Πλάτος | 18.9 cm |
| Μήκος | 10.8 cm |