- -7,16 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кафеварки за котлон |
|
| Цвят | Инокс, Черен |
| Материал | Стомана |
| Капацитет | 0.6 l |
| Източник на топлина | Електрически, Газ, Стъклокерамика, Халоген, Индукция |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка |
| Брой чашки | 12 |
| Височина | 26.4 cm |
| Ширина | 16.3 cm |
| Дължина | 13.9 cm |