- -7,16 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кафеварки за котлон |
|
| Culoare | Inox, Negru |
| Material | Oţel |
| Capacitate | 0.6 l |
| Sursa de caldura | Electric, Gaz, Ceramica din sticla, Halogen, Inducţie |
| Instructiuni de folosire | Spălătorie de mână |
| Numărul de cupe | 12 |
| Înălţime | 26.4 cm |
| Lăţime | 16.3 cm |
| Lungime | 13.9 cm |