- -7,16 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кафеварки за котлон |
|
| Χρώμα | Inox, Μαύρο |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Χωρητικότητα | 0.6 l |
| Πηγή θερμότητας | Ηλεκτρικός, Αέριο, Γυαλοκεραμικό, Αλογόνο, Επαγωγή |
| Οδηγίες χρήσης | Πλύσιμο στο χέρι |
| Αριθμός φλυτζανιών | 12 |
| Υψος | 26.4 cm |
| Πλάτος | 16.3 cm |
| Μήκος | 13.9 cm |