Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кафеварки за котлон |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Стомана |
| Капацитет | 0.35 l |
| Източник на топлина | Електрически, Газ, Стъклокерамика, Халоген, Индукция |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка |
| Брой чашки | 6 |
| Височина | 21.3 cm |
| Ширина | 18 cm |
| Дължина | 22.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |