Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кафеварки за котлон |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Χωρητικότητα | 0.35 l |
| Πηγή θερμότητας | Ηλεκτρικός, Αέριο, Γυαλοκεραμικό, Αλογόνο, Επαγωγή |
| Οδηγίες χρήσης | Πλύσιμο στο χέρι |
| Αριθμός φλυτζανιών | 6 |
| Υψος | 21.3 cm |
| Πλάτος | 18 cm |
| Μήκος | 22.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |