Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кафеварки за котлон |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Oţel |
| Capacitate | 0.35 l |
| Sursa de caldura | Electric, Gaz, Ceramica din sticla, Halogen, Inducţie |
| Instructiuni de folosire | Spălătorie de mână |
| Numărul de cupe | 6 |
| Înălţime | 21.3 cm |
| Lăţime | 18 cm |
| Lungime | 22.5 cm |
| Garanție | 24 luni |