- -7,16 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кафеварки за котлон |
|
| Цвят | Сив |
| Материал | Алуминий |
| Капацитет | 0.6 l |
| Функции | Основа против загаряне |
| Източник на топлина | Индукция |
| Брой чашки | 12 |
| Височина | 23 cm |
| Ширина | 14 cm |
| Дължина | 10 cm |