- -7,16 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кафеварки за котлон |
|
| Culoare | Gri |
| Material | Aluminiu |
| Capacitate | 0.6 l |
| Funcții | Baza împotriva arsurilor |
| Sursa de caldura | Inducţie |
| Numărul de cupe | 12 |
| Înălţime | 23 cm |
| Lăţime | 14 cm |
| Lungime | 10 cm |