- -7,16 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кафеварки за котлон |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χωρητικότητα | 0.6 l |
| Λειτουργίες | Foundation κατά του μαυρίσματος |
| Πηγή θερμότητας | Επαγωγή |
| Αριθμός φλυτζανιών | 12 |
| Υψος | 23 cm |
| Πλάτος | 14 cm |
| Μήκος | 10 cm |