
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кантари |
|
| Тип дисплей | Дигитален |
| Вид кантар | Електронен |
| Smart | Не |
| Цвят | Бял |
| Материал | Пластмаса |
| Съдържание пакет | 3 x Батерия AAA |
| Захранване | Батерии |
| Необходими батерии | 3 x AAA |
| Максимално поддържано тегло | 20 Kg |
| Мерна единица | Фунт - lb, Килограм - kg |
| Разделение | 5 g |
| Измервани стойности | Тегло на тялото (kg) |
| Тип употреба | Домашна |
| Ширина | 53 cm |
| Дължина | 32 cm |
| Гаранция | 24 месеца |