
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кантари |
|
| Tip display | Digital |
| Tip cantar | Electronic |
| Smart | Nu |
| Culoare | Alb |
| Material | Plastic |
| Continut pachet | 3 x Батерия AAA |
| Tip alimentare | Bateriile |
| Baterii necesare | 3 x AAA |
| Greutate maxima suportata | 20 Kg |
| Unitate de masura | Livra - lb, Kilogram - kg |
| Diviziune de cantarire | 5 g |
| Valori masurate | Greutate corporala (kg) |
| Tip utilizare | Intern |
| Latime | 53 cm |
| Lungime | 32 cm |
| Garanție | 24 luni |