
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кантари |
|
| Τύπος οθόνης | Ψηφιακό |
| Τύπος ζυγών | Ηλεκτρονικός |
| Εξυπνος | Οχι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πακέτο περιεχομένων | 3 x Батерия AAA |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρίες |
| Απαιτούνται μπαταρίες | 3 x AAA |
| Μέγιστο διατηρημένο βάρος | 20 Kg |
| Μονάδα | Λίβρα - lb, Κιλό - kg |
| Διαχωρισμός | 5 g |
| Μετρημένες τιμές | Βάρος σώματος (kg) |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Πλάτος | 53 cm |
| Μήκος | 32 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |