- -4,09 €
- Изчерпано

Кантар със смарт технология Huawei 3 Herm-B19
- Съвместима операционна система: Android над 5.00 или по-нова/ IOS 9.0 или по-нова
- Максимално тегло: до 157 kg
- LED дисплей
- Материал: Закалено стъкло
- Мерна единица: Килограм
- Свързаност: Bluetooth, Wi-Fi
- Функция памет: до 10 запаметени потребители
- Мониторинг и измервания:
Тегло
Костна маса
Мускулна маса
Телесни мазнини
Метаболитна възраст
Съдържание на вода
Висцерални мазнини
Ниво на проетини
Скелетна мускулатура
Индекс на базалния метаболизъм (BMR)
Базов метаболитен индекс (BMI)
- Необходими батерии: 4 х ААА
- Живот на батерията: +/- 180 дни
- Размер: 30 cm x 30 cm x 26.5 cm
- Тегло: 1.57 Kg
- Цвят: Бял
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Кантар със смарт технология Huawei 3 Herm-B19
- Съвместима операционна система: Android над 5.00 или по-нова/ IOS 9.0 или по-нова
- Максимално тегло: до 157 kg
- LED дисплей
- Материал: Закалено стъкло
- Мерна единица: Килограм
- Свързаност: Bluetooth, Wi-Fi
- Функция памет: до 10 запаметени потребители
- Мониторинг и измервания:
Тегло
Костна маса
Мускулна маса
Телесни мазнини
Метаболитна възраст
Съдържание на вода
Висцерални мазнини
Ниво на проетини
Скелетна мускулатура
Индекс на базалния метаболизъм (BMR)
Базов метаболитен индекс (BMI)
- Необходими батерии: 4 х ААА
- Живот на батерията: +/- 180 дни
- Размер: 30 cm x 30 cm x 26.5 cm
- Тегло: 1.57 Kg
- Цвят: Бял
Техническо описание
Кантари |
|
| Тип дисплей | Дигитален |
| Вид кантар | Електронен |
| Smart | Да |
| Цвят | Бял |
| Материал | Закалено стъкло |
| Съдържание пакет | 1 x Кантар |
| Захранване | Батерии |
| Максимално поддържано тегло | 158 Kg |
| Мерна единица | Фунт - lb, Килограм - kg, Камък - кам |
| Разделение | 100 g |
| Брой запаметени потребители | 10 |
| Измервани стойности | Тегло на тялото (kg), Процент вода (%), Процент мускулатура (%), Индекс на телесна маса, Kостна маса (kg), Отчитане на телесните мазнини, Висцерална мазнина, Отчитане на мускулна маса, Процент мускулатура (kg), Физическа норма |
| Част от тялото | Тяло |
| Тип употреба | Домашна |
| Точност на измерване (+/-) | 100 g |
| Ширина | 30 cm |
| Дължина | 30 cm |
| Тегло | 1.6 Kg |