- -4,09 €
- Stoc epuizat

Cântare cu tehnologie inteligentă Huawei 3 Herm-B19
- Sistem de operare compatibil: Android peste 5.00 sau mai recent / iOS 9.0 sau mai recent
- Greutate maxima: pana la 157 kg
- Afisaj LED
- Material: sticla securizata
- Unitate de măsură: Kilogram
- Conectivitate: Bluetooth, Wi-Fi
- Funcția de memorie: până la 10 utilizatori salvați
- Monitorizare si masuratori:
Greutate
Masa osoasa
Masa musculara
Grăsime corporală
Vârsta metabolică
Continut de apa
Grasime viscerala
Nivelurile de proteine
Mușchii scheletici
Indicele metabolic bazal (BMR)
Indicele metabolic de bază (IMC)
- Baterii necesare: 4 x AAA
- Durata de viata a bateriei: +/- 180 de zile
- Dimensiune: 30 cm x 30 cm x 26,5 cm
- Greutate: 1,57 Kg
- Culoare albă
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Cântare cu tehnologie inteligentă Huawei 3 Herm-B19
- Sistem de operare compatibil: Android peste 5.00 sau mai recent / iOS 9.0 sau mai recent
- Greutate maxima: pana la 157 kg
- Afisaj LED
- Material: sticla securizata
- Unitate de măsură: Kilogram
- Conectivitate: Bluetooth, Wi-Fi
- Funcția de memorie: până la 10 utilizatori salvați
- Monitorizare si masuratori:
Greutate
Masa osoasa
Masa musculara
Grăsime corporală
Vârsta metabolică
Continut de apa
Grasime viscerala
Nivelurile de proteine
Mușchii scheletici
Indicele metabolic bazal (BMR)
Indicele metabolic de bază (IMC)
- Baterii necesare: 4 x AAA
- Durata de viata a bateriei: +/- 180 de zile
- Dimensiune: 30 cm x 30 cm x 26,5 cm
- Greutate: 1,57 Kg
- Culoare albă
Fisa tehnica
Кантари |
|
| Tip display | Digital |
| Tip cantar | Electronic |
| Smart | DA |
| Culoare | Alb |
| Material | Geam securizat |
| Continut pachet | 1 x Cantar |
| Tip alimentare | Bateriile |
| Greutate maxima suportata | 158 Kg |
| Unitate de masura | Livra - lb, Kilogram - kg, Piatră - kam |
| Diviziune de cantarire | 100 g |
| Numar utilizatori memorati | 10 |
| Valori masurate | Greutate corporala (kg), Procentul de apă (%), Procentajul muscular (%), Indicele de masa corporala, Masa osoasa (kg), Raportarea grăsimii corporale, Grasime viscerala, Raportarea masei musculare, Procentajul muscular (%), Normă fizică |
| Zona corporala | Corp |
| Tip utilizare | Intern |
| Acuratete de masurare (+/-) | 100 g |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Greutate | 1.6 Kg |