- -4,09 €
- Χωρίς απόθεμα

Η έξυπνη ζυγαριά της Huawei 3 Herm-B19 είναι εδώ για σένα. Διαθέτει σύνδεση Wi-Fi και Bluetooth, ώστε να αποθηκέυονται εύκολα τα δεδομένα σου.
- Συμβατό με Λειτουργικό: Android πάνω από 5.00 ή νεότερη έκδοση/ IOS 9.0 ή νεότερη έκδοση
- Μέγιστο βάρος: έως 157 κιλά
- Οθόνη LED
- Μοντέρνος σχεδιασμός, από γυαλί υψηλής ποιότητας
- Μονάδα μέτρησης: Κιλό
- Συνδεσιμότητα: Bluetooth, Wi-Fi
- Μνήμη για έως 10 διαφορετικούς χρήστες
- Παρακολούθηση και μετρήσεις:
Βάρος
Οστική μάζα
Μυϊκή μάζα
Ποσοστό λίπους
Ηλικία σώματος
Ποσοστό νερού
Σπλαχνικό λίπος
Επίπεδο πρωτεΐνης
Σκελετικοί μύες
Βασικός Μεταβολικός Δείκτης (BMR)
Βασικός Μεταβολικός Δείκτης (ΔΜΣ)
- Απαιτούμενες μπαταρίες: 4 x AAA
- Διάρκεια ζωής μπαταρίας: +/- 180 ημέρες
- Διαστάσεις: 30cm x 30cm x 26,5cm
- Βάρος: 1,57 Kg
- Λευκό χρώμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Η έξυπνη ζυγαριά της Huawei 3 Herm-B19 είναι εδώ για σένα. Διαθέτει σύνδεση Wi-Fi και Bluetooth, ώστε να αποθηκέυονται εύκολα τα δεδομένα σου.
- Συμβατό με Λειτουργικό: Android πάνω από 5.00 ή νεότερη έκδοση/ IOS 9.0 ή νεότερη έκδοση
- Μέγιστο βάρος: έως 157 κιλά
- Οθόνη LED
- Μοντέρνος σχεδιασμός, από γυαλί υψηλής ποιότητας
- Μονάδα μέτρησης: Κιλό
- Συνδεσιμότητα: Bluetooth, Wi-Fi
- Μνήμη για έως 10 διαφορετικούς χρήστες
- Παρακολούθηση και μετρήσεις:
Βάρος
Οστική μάζα
Μυϊκή μάζα
Ποσοστό λίπους
Ηλικία σώματος
Ποσοστό νερού
Σπλαχνικό λίπος
Επίπεδο πρωτεΐνης
Σκελετικοί μύες
Βασικός Μεταβολικός Δείκτης (BMR)
Βασικός Μεταβολικός Δείκτης (ΔΜΣ)
- Απαιτούμενες μπαταρίες: 4 x AAA
- Διάρκεια ζωής μπαταρίας: +/- 180 ημέρες
- Διαστάσεις: 30cm x 30cm x 26,5cm
- Βάρος: 1,57 Kg
- Λευκό χρώμα
Χαρακτηριστικά
Кантари |
|
| Τύπος οθόνης | Ψηφιακό |
| Τύπος ζυγών | Ηλεκτρονικός |
| Εξυπνος | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Σκληρυμένο γυαλί |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Κλίμακα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρίες |
| Μέγιστο διατηρημένο βάρος | 158 Kg |
| Μονάδα | Λίβρα - lb, Κιλό - kg, Πέτρα - πέτρα |
| Διαχωρισμός | 100 g |
| Αριθμός αποθηκευμένων χρηστών | 10 |
| Μετρημένες τιμές | Βάρος σώματος (kg), Ποσοστό νερού (%), Μυϊκό ποσοστό (%), Δείκτη μάζας σώματος, Οστική μάζα (kg), Μέτρηση σωματικού λίπους, Σπλαχνικό λίπος, Μέτρηση μυϊκής μάζας, Μυϊκό ποσοστό (%), Φυσικός κανόνας |
| Μέρος του σώματος | Σώμα |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Ακρίβεια μέτρησης (+/-) | 100 g |
| Πλάτος | 30 cm |
| Μήκος | 30 cm |
| Βάρος | 1.6 Kg |