- -17,38 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кантари |
|
| Тип дисплей | Дигитален |
| Вид кантар | Електронен |
| Smart | Не |
| Цвят | Бял / Жълт |
| Захранване | Батерии |
| Ключови характеристики | LED екран |
| Необходими батерии | 2 x AA 1.5 |
| Максимално поддържано тегло | 20 Kg |
| Мерна единица | Килограм - kg |
| Разделение | 0.05 g |
| Измервани стойности | Тегло на тялото (kg) |
| Част от тялото | Тяло |
| Тип употреба | Домашна |
| Точност на измерване (+/-) | 0.05 Kg |
| Ширина | 56 cm |
| Дължина | 33 cm |