- -17,38 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кантари |
|
| Τύπος οθόνης | Ψηφιακό |
| Τύπος ζυγών | Ηλεκτρονικός |
| Εξυπνος | Οχι |
| Χρώμα | Λευκό / Κίτρινο |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρίες |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Οθόνη LED |
| Απαιτούνται μπαταρίες | 2 x AA 1.5 |
| Μέγιστο διατηρημένο βάρος | 20 Kg |
| Μονάδα | Κιλό - kg |
| Διαχωρισμός | 0.05 g |
| Μετρημένες τιμές | Βάρος σώματος (kg) |
| Μέρος του σώματος | Σώμα |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Ακρίβεια μέτρησης (+/-) | 0.05 Kg |
| Πλάτος | 56 cm |
| Μήκος | 33 cm |